fbpx

Nic tak nie poprawia humoru jak pyszne jedzenie. Najlepiej wiedzą o tym Włosi, dla których każdy posiłek jest okazją do pełnego radości biesiadowania. W Segmencie wcielamy tę zasadę w życie, kuchnię i atmosferę każdego dnia! Gotujemy z uśmiechem, po to, aby nasze potrawy wywoływały uśmiech na twarzach naszych Gości. Tak, jak Włosi, wkładamy w swoją pracę całe serce, bo wiemy, że nic tak nie nadaje smaku potrawom jak właśnie uczucie! A miłości do gotowania mamy pod dostatkiem!

W naszej kuchni ma być włosko, ale i zróżnicowanie. Zaskakująco, ale i klasycznie. Zawsze świeżo, pachnąco i chrupiąco. Jak w najlepszej toskańskiej trattorii, w której królują uśmiech, niekończące się rozmowy, zachwyt nad ulubionym jedzeniem i to błogie uczucie szczęścia po skończonym posiłku…

Ale Segment to nie tylko jedzenie! To miejsce, w którym możesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe dla swoich znajomych lub z spędzić z Rodziną leniwe, pyszne popołudnie. A gdy nie masz czasu, żeby nas odwiedzić lub sam urządzasz włoskie przyjęcie… Spokojnie! Dowieziemy Twoje ulubione przysmaki prosto do domu czy miejsca pracy! W końcu wiemy, że człowiek najedzony, to człowiek szczęśliwy i uśmiechnięty :-)

Spotkajmy się na szybkim lunchu, wieczornej kolacji, podczas większej imprezy czy też rodzinnego obiadu… Zawsze przywitamy Cię uśmiechem, ugościmy najlepszą kuchnią i zapewnimy atmosferę, dzięki której poczujesz się jak na włoskich wakacjach!
Benvenuto & buon appetito!

Zamów jedzenie online

Chcesz otrzymywać nasz newsletter?

Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja itee.pl